1. Je registrácia skutočne bezplatná?

Áno, registrácia je skutočne bezplatná! Avšak kedykoľvek počas trvania Vášho bezplatného členstva môžte požiadať o vyššiu platenú formu členstva. Viac informácií sa dozviete po zaregistrovaní a následnom prihlásení v menu "Možnosti členstva".

2. Čo dostanem za bezplatnú registráciu?

Možnosť pridanie jednej fotografie do profilu, možnosť odoslať jeden bozk, žmurknutie alebo objatie denne, možnosť vstúpiť do jednej skupiny. Máte možnosť vyhľadávať členov buď podľa zadaných kritérií alebo na mape vo vašom okolí. Máte možnosť vyhľadávať novo zaregistrovaných členov, členov s najvyšším hodnotením, nedávno aktívnych členov alebo náhodných členov. Máte možnosť pridať si jedného priateľa.

3. Rada by som si zmenila členstvo z FREE na PREMIUM, ako na to?

Zmena členstva z bezplatného na PREMIUM alebo na iné členstvo je jednoduchá. V menu "možnosti členstva" si naštudujte, ktoré členstvo by Vám najviac vyhovovalo. Následne nižšie máte možnosť vidieť aj ceny. Po kliknutí na cenu už stačí len zaplatiť a po potvrdení platby Vám bude členstvo automaticky aktivované.

4. Zaujímalo by ma, či aj Vaša zoznamka automaticky predlžuje členstvo a tým pádom automaticky strháva peniaze z mojej kreditnej karty?

Garantujeme Vám, že naša zoznamka nepredlžuje členstvo automaticky. Ak budete mať chuť predĺžiť si členstvo, môžte tak urobiť v menu "možnosti členstva" a to už počas trvania Vášho súčasného členstva.

5. Pri registrácii som vyplnil len povinné údaje. Ako doplním ostatné?

Stačí sa prihlásiť do svojho konta a vo svojom profile na pravej strane je záložka "Upraviť môj profil". Tu môžte Vaše údaje doplniť respektíve zmeniť.

6. Aké výhody budem mať, ak si aktivujem členstvo PREMIUM?

O všetkých výhodách, ktoré náš portál poskytuje sa viac dočítate TU.